Nauji funkcionalumai ir dar patogesnis nuomos procesas

Pristatome pakeitimus platformoje, kurie palengvins nuomos procesą tiek savininkams, tiek nuomininkams!

Vartotojo rolės pakeitimas

Norite būti ir daiktų savininkas ir nuomininkas? Dabar jums užtenka vienos paskyros, tereikia pasikeisti vartotojo rolę. Tai galite padaryti nuėję į Mano informacija > Papildomi. Jeigu jau turite dvi paskyras, yra galimybė jas sujungti. Parašykite mums laišką ir mes jums padėsime.

Atnaujinta išklotinė ir el. sutartis

Norint sutikti su nuomos užklausa arba ją redaguoti, spauskite mygtuką Sutikti ir tuomet pasirinkite tinkamą nuomos kainą bei nuomos datas.

Nuo šiol savininkui nebereikia spausdinti nuomos sutarties! Nuomininkui sėkmingai apmokėjus, nuomos išklotinėje rasite mygtuką Perdavimas. Paspauskite jį norint perduoti daiktą. Nufotografuokite daiktą dabartinėje būklėje ir įkelkite nuotrauką. Duokite nuomininkui pasirašyti elektroninę sutartį. Grąžinant daiktą pakartokite procesą.

Daiktų grupavimas

Nuo šiol savininkai turi galimybę prie daikto skelbimo prijungti kitus nuomojamus daiktus, kurie yra lygiaverčiai arba papildomi. Tai palengvins nuomos procesą nuomininkui, nes jis galės išsinuomoti kelis reikiamus daiktus vienu skelbimu.

Kainų skaičiuoklė

Įkeliant daiktą savininkai turi pasirinkimą tarp Paprastas ir Pagrindinis kainų skaičiavimo principų. Automatiškai yra numatytas paprastas skaičiavimo būdas – skaičiuojama pagal savininko nurodytą kainodarą. Pagrindinis kainos skaičiavimo būdas atsižvelgia į nurodytą savaitės kainą ir pritaiko nuolaidą laiptų principu.

Smart-ID

Smart-ID tapatybės patvirtinimo įvedimas dar labiau padeda užtikrinti nuomos saugumą. Daikto skelbime savininkas gali pasirinkti nuomoti daiktą tik žmonėms pasitvirtinusiems tapatybę su Smart-ID.

Atostogų režimas

Neturint galimybei nuomoti daiktus tam tikram laikotarpiui, daikto savininkas gali pasirinkti atostogų režimą, kuomet visi jo nuomojami daiktai bus deaktyvuojami iki kol išjungsite režimą.