Daiktų grupavimas

Nuo šiol yra galimybė nuomoti kelis daiktus vienu skelbimu!

Jeigu turite kelis tuos pačius daiktus, arba daiktus papildančius kitus, dabar juos galite apjungti.

 

Lygiaverčiai daiktai: jeigu turite kelis tokius pačius daiktus, galite juos priskirti vienas kitam kaip lygiaverčius daiktus. Tokiu būdu skelbime nuomininkai matys kiek vienetų to daikto turite ir galės išsinuomoti kelis vienetus per vieną skelbimą.

Papildomi daiktai: jeigu turite daiktų, kurie gali būti nuomojami kaip priedai prie pagrindinio daikto – priskirkite juos kaip papildomus daiktus. Jeigu papildomus daiktus norite nuomoti tik kaip priedus, bet ne atskirai, padarykite daikto skelbimą neaktyvų – jis liks prie „susiję daiktai“ pagrindinio daikto skelbime ir galės būti išsinuomotas kaip priedas.

 

Kaip tai veikia?

Įkeliant daiktą, po “daikto vertė” turite pasirinkimą daiktui priskirti lygiaverčius arba papildomus daiktus (vienam daiktui galite priskirti arba tik lygiaverčius arba tik papildomus daiktus). Pasirinkite daiktus iš savo turimų skelbimų ir įrašykite nuomos kainą dienai. Tai padarius, priskirti daiktai atsiras skelbime, žemiau rezervacijos mygtuko, kaip “susiję daiktai”. Nuomininkas turės galimybę pasirinkti daiktus iš šio sąrašo ir juos nuomotis kartu su pagrindiniu daiktu.