Kaip veikia nuomos platforma?

Norint tapti dalinuosi.lt bendruomenės nariu, labai svarbu suprasti kaip veikia nuomos platforma. Pirmas žingsnis – registracija. Tai galite padaryti paspaudę puslapio viršuje esantį mygtuką „Prisijungti“. Registracijos būdai yra du: naudojantis elektroniniu paštu arba Facebook. Prisijungimas būtinas, kad galėtume užtikrinti nuomos sandorio saugumą, patvirtindami abiejų pusių tapatybes.

Trumpai aprašome pagrindinius žingsnius norint išsinuomoti daiktą:

  • Pasiteiraukite dėl nuomos žinute ir sutarkite visas sąlygas (ar daiktas laisvas jums reikiamu laikotarpiu, kokia būtų sandorio kaina (primename, kad yra minimali sandorio suma) ir kitus dominančius dalykus.). Labai svarbi taisyklė – žinutėse draudžiama keistis kontaktais siekiant atlikti nuomą ne per platformą.
  • Susitarę dėl sąlygų, pažymėkite kalendoriuje sutartas datas ir išsiųskite užklausą. Daikto savininkas gavęs užklausą turi galimybę esant poreikiui koreguoti nuomos laikotarpį ir kainą. Jam patvirtinus užklausą jums atsiras galimybė apmokėti. Dalinuosi.lt pinigus laiko iki sandorio pabaigos ir išmokami savininkui yra tik sandoriui pasibaigus. Jeigu iškils nesklandumų, Dalinuosi.lt pinigus grąžins nuomininkui.
  • Atlikę mokėjimą, gausite savininko asmeninius kontaktus. Nepamirškite atsispausdinti 2 sutarčių – viena nuomininkui, kita savininkui. Atsiimant daiktą abi šalys turi jas pasirašyti.
  • Grąžinę daiktą palikite atsiliepimą apie sandorį. Savininkui atsiliepimą palikti būtina, o nuomininkui ne, tačiau labai prašome stengtis bet kuriuo atveju atsiliepimą palikti. Taip padėsite kitiems bendruomenės nariams. Primename, kad nuomos sandoris užbaigtas skaitosi tik tuomet, kai savininkas palieka atsiliepimą apie nuomininką.