Daiktų savininkų gidas

Aktyviausi Dalinuosi.lt bendruomenės nariai sukaupė patirties, kuria drąsiai galime pasidalinti su naujais mūsų bičiuliais ir tais, kurie nori pasiekti geresnių rezultatų nuomodami daiktus. Daikto pristatymas ir skelbimo viešinimas jūsų galimybes sėkmingai nuomoti daiktus padidina daugiau kaip 70%!

1. Parodykite daiktą “Facebook” draugams
Dalinuosi.lt kiekvieną dieną siekia didinti žinomumą, bendruomenei pristato geriausius nuomos pasiūlymus, taip pat skatina dalijimosi ekonomiką Lietuvoje. Tačiau mes negalime kiekvieną dieną pasirūpinti beveik 2000 daiktų, esančių mūsų platformoje, reklama. Todėl siūlome kiekvienam savininkui parodyti nuomojamus daiktus savo draugų ratui. Mūsų statistika rodo, kad “Facebook” paskelbiami daiktai yra nuomojami 68% dažniau nei kiti.

2. Geresnės nuotraukos
Daiktų nuomos platformoje nebėra daiktų be nuotraukų, tačiau populiariausi tie, kurių nuotraukos yra kokybiškos ir traukiančios akį. Mes skatiname fotografuoti realius daiktus, o ne traukti nuotraukas iš paieškos. Fotografavimui kuo puikiausiai tiks išmanieji telefonai, tačiau būtina pasirūpinti apšvietimu. Tai bene svarbiausias dalykas fotografuojant daiktus. Taip pat paeksperimentuokite rinkdami kampus, iš kurio geriausiai atrodo jūsų daiktas. Galite padėti daiktus į kelias skirtingas vietas, kad galėtumėte palyginti aplinkas.

3. Tikslus, pritraukiantis pavadinimas
Geram skelbimui be puikios nuotraukos reikia ir tikslaus bei patrauklaus pavadinimo. Dalinuosi.lt rekomenduoja įrašyti tikslų daikto pavadinimą su viena svarbiausia savybe, jeigu tai telpa pavadinimo eilutėje. Nenaudokite nieko nesakančių frazių kaip “puiki mašinytė”, “galingas siurbliukas”, nes jūsų skelbimas tiesiog bus sunkiau randamas per paieškos sistemas.

4. Išsamus aprašas
Kuo daugiau informacijos parašysite skelbime, tuo mažiau klausimų kils nuomininkui. Išsami informacija apie daiktą, jo savybes ir apsikeitimo sąlygas leidžia daug greičiau išnuomoti daiktus. Priešingu atveju, daikto savininkas būna užverstas klausimais ir užuot skaičiavęs pinigus, tikslina detales.

5. Konkurencinga kaina

Lengviausia kainą nustatyti pagal kitus kategorijos daiktus – apskaičiavę jų kainų vidurkį ir įvertinę savo daikto būklę, nesunkiai apsispręsite. Vis dėlto jeigu sprendimą priimti sunku, mūsų patarimas pirmąją nuomą atlikti vardan eksperimento – nustatykite žemesnę kainą nei vidutinė kitų daiktų kaina, o po pirmos nuomos ją šiek tiek padidinkite. Taip sužinosite, ar jūsų daiktas apskritai įdomus Dalinuosi.lt bendruomenės nariams.

6. Populiariausios kategorijos
Dalinuosi.lt patirtis rodo, kad didžiausios sėkmės sulaukia automobilius didmiestyje nuomojantys bičiuliai. Jeigu neturite automobilio arba nesiryžtate pradėti nuomos nuo jo, galite išbandyti fotoaparato, video kameros, žaidimų konsolės, laisvalaikio ir sporto įrangos nuomą. Šiose daiktų kategorijose įvyksta daugiau kaip 75% Dalinuosi.lt sandorių.

7. Nuomininko įvertinimas
Prieš nuomodami savo daiktus įvertinkite nuomininko istoriją daiktų nuomos platformoje. Visą infomaciją apie bendruomenės narį jūs rasite jo profilyje: sužinosite, kada jis prisijungė prie platformos, kiek įvykdė sandorių, koks jo reitingas reputacijos sistemoje bei ką apie jį sako kiti Dalinuosi.lt bendruomenės nariai. Mes rekomenduojame nuomoti daiktus žmonėms, kurie nurodo savo vardą ir pavardę bei prie Dalinuosi.lt yra prisijungę per socialinį tinklą “Facebook”. Mes už atsakingų žmonių bendruomenę, todėl neskatiname turėti reikalų su slapukais 😉
Jeigu kyla klausimų, rašykite mums info@dalinuosi.lt arba mūsų “Facebook” paskyroje.