Daiktų savininkų gidas

Aktyviausi Dalinuosi.lt bendruomenės nariai sukaupė patirties, kurią drąsiai galime pasidalinti su naujais mūsų bičiuliais ir tais, kurie nori pasiekti geresnių rezultatų nuomodami daiktus. Daikto pristatymas ir skelbimo viešinimas jūsų galimybes sėkmingai nuomoti daiktus padidina daugiau kaip 70%!

Atrašymo laikas 

Kiekvieną kartą potencialiam klientui jums parašius – gausite el. paštą su nuoroda į žinutę. Siūlome kuo greičiau reaguoti į žinutes. Ilgas neatrašymas stipriai sumažina šansus, kad iš jūsų bus išnuomotas daiktas.

Reklama

Papildomo dėmesio jūsų daiktas gali susilaukti iš reklamos. Dalinuosi.lt rikiuoja daiktus pagal jų peržiūrių skaičių. Kuo daugiau peržiūrų jūsų daiktas turi – tuo aukštesnes pozicijas sąraše užims. Kuo aukštesnes pozicijas užims – tuo dažniau bus pastebėtas. Vienas iš paprasčiausių būdų savo daiktų reklamai – socialinės medijos. Pasidalinkite skelbimu savo paskyrose ir jūsų daiktas tikrai pakils pozicijose, o galbūt nutiks taip, kad kažkam iš draugų jūsų daikto ir prireiks! Kitas būdas – mokama reklama. Siūlome daikto iškėlimą platformoje ir Facebook reklamą.

Populiariausios kategorijos

Dalinuosi.lt patirtis rodo, kad didžiausios sėkmės sulaukia automobilius didmiestyje nuomojantys bičiuliai. Jeigu neturite automobilio arba nesiryžtate pradėti nuomos nuo jo, galite išbandyti fotoaparato, video kameros, žaidimų konsolės, laisvalaikio ir sporto įrangos nuomą. Šiose daiktų kategorijose įvyksta daugiau kaip 75% Dalinuosi.lt sandorių.

Skelbimo informatyvumas

Rekomenduojame kuo aiškiau ir informatyviau išnaudoti pateiktus laukelius.

  • nurodykite ne tik kainą už parą, bet ir už savaitę
  • jeigu taikote nuolaidas priklausomai  nuo nuomos laikotarpio – aprašyme būtinai tai aiškiai nurodykite
  • turite galimybę daiktą pristatyti? Paminėkite tai ir nurodykite to sąlygas
  • nuomojant išskirtinį daiktą – aprašyme paaiškinkite kam jis skirtas, įkelkite video, kuriame būtų parodyta kaip tuo daiktu naudotis.
  • jeigu nuomai naudojate savo, o ne dalinuosi.lt generuojamą sutartį – būtinai tą nurodykite pastabose.

Nuomininkai yra linkę nuomotis daiktą, jeigu jiems nereikia žinutėmis išsiaiškinti kiekvienos detalės. Skelbimo informatyvumas yra vienintelis būdas į tuos klausimus atsakyti prieš vartotojui juos užduodant. Toks metodas sutaupo laiko ir jums, nes padidinsite tikimybę, kad žmogui, kuris kreipiasi į jus, jūsų sąlygos jau tinka.

Tikslus, pritraukiantis pavadinimas

Geram skelbimui be puikios nuotraukos reikia ir tikslaus bei patrauklaus pavadinimo. Dalinuosi.lt rekomenduoja įrašyti tikslų daikto pavadinimą su viena svarbiausia savybe, jeigu tai telpa pavadinimo eilutėje. Nenaudokite nieko nesakančių frazių kaip “puiki mašinytė”, “galingas siurbliukas”, nes jūsų skelbimas tiesiog bus sunkiau randamas per paieškos sistemas.

Išsamus aprašas

Kuo daugiau informacijos parašysite skelbime, tuo mažiau klausimų kils nuomininkui. Išsami informacija apie daiktą, jo savybes ir apsikeitimo sąlygas leidžia daug greičiau išnuomoti daiktus. Priešingu atveju, daikto savininkas būna užverstas klausimais ir užuot skaičiavęs pinigus, tikslina detales.

Kokybiškos nuotraukos

Skatiname fotografuoti realius daiktus, o ne traukti nuotraukas iš paieškos. Būtina pasirūpinti apšvietimu, tai bene svarbiausias dalykas fotografuojant daiktus. Taip pat paeksperimentuokite rinkdami kampus, iš kurio geriausiai atrodo jūsų daiktas. Galite padėti daiktus į kelias skirtingas vietas, kad galėtumėte palyginti aplinkas.

Konkurencinga kaina

Lengviausia kainą nustatyti pagal kitus kategorijos daiktus – apskaičiavę jų kainų vidurkį ir įvertinę savo daikto būklę, nesunkiai apsispręsite. Pateikus žemesnę nei rinkos kainą, net jeigu paklausa mažesnė už pasiūlą – jūsų daiktas bus pasirinktas dažniau. Taip pat, verta atkreipti dėmesį į ilgalaikes nuomas. Dažnai populiarūs savininkai siūlo skirtingas nuolaidas, kurių dydis priklauso nuo nuomos laikotarpio. Išnuomoti daiktą ilgam laikotarpiui dažnai apsimoka, nes nereikės vykdyti papildomų susitikimų.

Padėkite nuomininkams suprasti

Dažnas nuomininkas naudojasi platforma pirmą kartą, todėl natūralu, jog procesas gali atrodyti painus. 9 iš 10 kartų nuomininkas pasirinks tą savininką, kuris bus pasirengęs jam padėti ir paaiškinti kaip viskas vyksta. Jūsų kaip daiktų savininko pareiga – susipažinti kaip veikia platforma. Jeigu jūsų paklaus kaip reikia apmokėti ir jūs atsakysit, kad nežinot, nes nelabai domėjotės – patikimumo tai jums nepridės. Susipažinkite kaip veikia procesas iš nuomininko perspektyvos.