Mokėjimų tvarka ir komisiniai mokesčiai

Savininkams taikomas 10% komisinis mokestis už kiekvieną sėkmingą nuomą. Didėjant išmokos sumai savininkams taikomas komisinis mokestis mažėja. Pvz. jeigu išmokos suma yra 200 EUR tai komisinis mokestis sumažėja 2%. Savininkams taikomas komisinis mokestis visais atvejais negali būti mažesnis negu 5%.

Pvz.: Jūsų kaip daikto savininko nurodyta nuomos kaina yra 100 EUR.

  • Nuomininkui reikės sumokėti 115 EUR (15% dalinuosi.lt komisinis ir sąskaitą nuomininkas gauna iš dalinuosi.lt)
  • Dalinuosi.lt po sėkmingo sandorio išmoka daikto savininkui 87.9 EUR (10% + PVM ir užtai išrašo sąskaitą)
  • Daikto savininkas išrašo sąskaitą arba PVM sąskaitą faktūrą nuomininkui 100 EUR. (Tiek kiek buvo nurodyta nuomos kaina)

Už tai yra išrašoma PVM Sąskaita faktūra. Visas sąskaitas galite rasti savo dalinuosi.lt paskyroje „Mano informacija“ > „Sąskaitos“. Daugiau apie sąskaitas informacijos yra čia PVM sąskaita faktūra.

Dalinuosi.lt pinigus už nuomą, nuskaičiavę komisinį mokestį, perveda į savininko banko arba Paysera sąskaitą. Mes rekomenduojame rinktis Paysera sąskaitą, nes taip sutaupote ir laiko, ir pinigų, nes pinigų įskaitymas į šio mokėjimų tarpininko sąskaitą yra nemokamas.

  • Mokėjimai atliekami tik už tuos sandorius, kurie yra baigti. Sandoris laikomas baigtu, kai savininkas palieka atsiliepimą apie sandorio eigą. Atsiliepimo sistema gali būti keičiama, bet esmė lieka visuomet tokia pati: ar sandoris pavyko, ar ne ir trumpas komentaras apie nuomininką. Nuomininkui komentaro palikti neprivaloma, bet mes labai rekomenduojame tą padaryti, nes tai didina nuomos platformos skaidrumą.
  • Mėnesiniai mokėjimai atliekami už sandorius, kurie buvo užbaigti per atitinkamą praėjusį kalendorinį mėnesį.
  • Taip pat, kad gautumėte pavedimą, turi būti nurodytas jūsų sąskaitos numeris.

Taip pat, sužinoti kiek ir kada Jums bus pervesta, galite paspaudę „Mano daiktai’, „Redaguoti“, „Statistika“.

Jeigu visos sąlygos įgyvendintos, bet pinigai Jūsų vis tiek nepasiekė, susisiekite su mumis info@dalinuosi.lt.