Warning: file_put_contents(): Only 0 of 50 bytes written, possibly out of free disk space in /home/info.dalinuosi.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-defender/framework/base/base.php on line 68 Warning: file_put_contents(): Only 0 of 50 bytes written, possibly out of free disk space in /home/info.dalinuosi.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-defender/framework/base/base.php on line 68 Warning: file_put_contents(): Only 0 of 21 bytes written, possibly out of free disk space in /home/info.dalinuosi.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-defender/framework/base/base.php on line 68 Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26 bytes written, possibly out of free disk space in /home/info.dalinuosi.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-defender/framework/base/base.php on line 68 Nuomos sutarčių pavyzdžiai

Nuomos sutarčių pavyzdžiai

Čia galite susipažinti su automobilio ir kitų daiktų nuomos sutartimis. Jas galite naudoti kiekvieno sandorio metu. Jūsų patogumui mes automatiškai sugeneruojame sutartis su savininko ir nuomininko duomenimis. Paruoštą sutartį rasite prie kiekvieno sandorio paspaudę „Sutartis PDF formatu“. Dalinuosi.lt sutarties koreguoti galimybės nėra.

Taip pat primename, kad mūsų paruošta sutartimi nėra būtina naudotis ir savininkas gali pateikti savo paruoštą ar pakoreguotą sutartį. Mūsų sutartis yra skirta žmonėms, kurie to daryti nenori. Dėl šios priežasties rekomenduojame, susitarus dėl nuomos, visada paklausti ar daikto savininkas naudoja dalinuosi.lt sutartį ar savo. Jeigu naudoja savo, paprašykite, kad ją Jums atsiųstų prieš atsiimant daiktą. Taip turėsite daugiau laiko susipažinti su sąlygomis.

Jeigu radote netikslumų sutartyse, praneškite mums info@dalinuosi.lt.