Nauja Dalinuosi.lt partnerystė paspartino nuomos procesą du kartus

Didžiausia daiktų ir automobilių nuomos platforma Dalinuosi.lt pradėjo bendradarbiavimą su elektronikos prekybos lyderiu „Topo centru“. Nuo šiol Dalinuosi.lt nariai gali išsinuomuotus daiktus pasiimti ir grąžinti šiose „Topo centro“ parduotuvėse:

  • Vilniuje, Ukmergės g. 240 ir Žirmūnų g. 64 (PC Rimi)
  • Kaune, Savanorių pr. 206A ir Islandijos pl. 32 (PC Mega)
  • Klaipėdoje, Taikos pr. 64
  • Šiauliuose, Aido d. 8 (PC Akropolis)
  • Panevėžyje, Klaipėdos g. 143A (PC Babilonas)
  • Alytuje, Ūdrijos g. 1/ Naujoji g. 7E (PC Rimi)
  • Marijampolėje, Dariaus ir Girėno g. 3A (PC Norfa XL)

Visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose galite greitai ir patogiai išsinuomoti paspirtuką, langų valymo robotą ar žaidimų konsolę.  Didžiuosiuose miestuote  galima pasiimti ir grąžinti daugiau nei 200 daiktų: nuo tik šį rudenį pristatytų iPhone XS, Apple Watch 4 iki žaidimų konsolių, televizorių. Daugiausia pasiūlos yra foto ir video kategorijose: nuo puikiai mūsų bendruomenės vertinamų Samyang objektyvų iki GoPro kamerų bei DJI firmos dronų. Visi daiktai prieš nuomą yra patikrinami parduotuvės darbuotojo.

Atsiėmimo-grąžinimo punktas pažymėtas Dalinuosi.lt logotipu informacinėje saloje. Jo darbo laikas 10-18 val. visomis savaitės dienomis.

Pristatydama šią paslaugą Dalinuosi.lt taip pat įvedė kelias naujoves. Nuomininkui nereikia dėl „Topo centre“ esančių daiktų susirašinėti su savininku, nes jeigu kalendorius leidžia jį rezervuoti norimomis dienomis, pakanka nuomą apmokėti ir jau po kelių minučių išsinuomotą daiktą galima atsiimti. Be to, nuo šiol nebereikia popierinių sutarčių – atsiimant daiktą pasirašoma elektroninė sutartis planšetėje. Tai nuomos procesą pagreitina du kartus.