Valentino diena: 4 būdai švęsti įdomiai ir netradiciškai

Nors sutinkame, kad savo antrąją pusę reikia mylėti kasdien, Valentino diena yra dar viena puiki proga šiek tiek paįvairinti jūsų bendrą gyvenimą. Primename, kad ši šventė vyks jau penktadienį. Dar nesate sugalvoję jokios veiklos? Ne problema – paskutinės minutės veiklų idėjomis su jumis dalinasi platforma Dalinuosi.lt.

Savaitgalio kelionė po Lietuvą ar kaimynines šalis

Seniai niekur kartu nekeliavote? Nebūtina lėkti pirkti bilietų į Paryžių ar Romą. Savaitgalio kelionė po Lietuvą ar kaimynines šalis gali būti ne mažiau romantiška, nors ir kiek kitokio tipo. Siūlome išsinuomoti kemperį ar mikroautobusą ir nuvažiuoti prie jūros ar apkeliauti žymiausias Lietuvos vietoves. Tam galime rekomenduoti ir nemokamą Lietuvon.lt žemėlapį, kuriame rasite praktiškai visas Lietuvos lankytinas vietas. Tarp jų yra ir daugybė vietų, kurių daug kas net nėra girdėję. Nors kelionės kemperiu mūsų šalyje vis dar nėra labai populiarios, kiekvienas, matęs amerikietiškus filmus, tikriausiai įsivaizduoja, kokių nuotykių galima patirti, jais keliaujant. Tad kodėl šios nedidelės, bet labai romantiškos, svajonės neįgyvendinus dabar?

Šią Valentino dieną tinka net ir lauko pramogos

Ar esate Valentino dieną šventę lauke? Šiemet žiema yra kaip niekad šilta, tad tai galima išnaudoti. Vienas iš variantų – pasivažinėjimas dviračiais. Be abejo, šį sportą reikia mėgti, taip pat reikėtų pasirinkti ne per sudėtingą, tačiau romantišką maršrutą miške, šalia ežero, upės ar pan.

Labiau mėgstate ekstremalų sportą? Dalinuosi.lt platformoje galima rasti ne vieną naudotoją, nuomojantį motociklus. Kai kurie jų, kaip kad Antano siūlomas „KTM EXC 450“, yra skirti ir pasivažinėjimams po specialias trasas. Savininko teigimu, „geri pojūčiai užplūs, važiuojant jau pirmąjį trasos ratą“, kadangi šis motociklas yra itin galingas, o ir pati trasa – įspūdinga. Tokia Valentino diena tikrai nebus tradicinė, o ypač, jei įprasti šventimo būdai jums jau pabodo.

Iškyla į gamtą su nakvyne

Dar vienas netradicinis pasiūlymas, išnaudojant rekordiškai gerus orus – iškyla su nakvyne. Daugelis miegmaišių yra pritaikyti nakvynei, net ir esant ypač šaltam orui, tad nulinė temperatūra nakties metu tikrai neturėtų jūsų stabdyti. Vienas įdomiausių variantų nakvynei miške – palapinė-burbulas, kadangi šio tipo palapinė yra visiškai permatoma. Žvaigždėto dangaus penktadienio naktį tikėtis tikriausiai neverta, bet pernakvoti gamtos apsuptyje turėtų būti tikrai smagu. Be to, ar gali būti kas romantiškiau už pasisėdėjimą prie laužo kartu su mylimu žmogumi? Neabejojame, kad tokia neįprasta Valentino dienos pramoga įsimins visam gyvenimui, net jeigu įprastai jūs nelabai mėgstate iškylų ar nakvynių palapinėse.

Valentino diena su draugais? Kodėl ne?

Valentino diena nebūtinai turi būti šventė dviems. Jeigu kartu esate jau daugelį metų, puikų ir savotiškai romantišką laiką šį penktadienį galite praleisti ir su kitomis poromis. Vėlgi, galima išnaudoti gerus orus ir apjungti laiką lauke bei viduje. Pietus ar vakarienę siūlome ruošti kepsninėje. Traški, bet viduje sultinga mėsa arba Italiją primenanti pica gali būti pagaminta tiesiog jūsų kieme, su ypatingu dūmų prieskoniu. O pats maisto gaminimo procesas suartins ir poras, ir draugus.

Vėliau galima persikelti atgal į namus. Ten rekomenduojame vieną iš kelių veiklos variantų. Galima pasirinkti pačią ramiausią veiklą ir tiesiog žiūrėti filmą per projektorių. Kitas būdas leisti laiką – įsijungti žaidimų konsolę. Tai gali būti „PlayStation 4“ su virtualia realybe arba, jeigu mėgstate sportą, galima žaisti ir „FIFA“ ar „NBA“. Beje, šiuos kompiuterinius žaidimus galima žaisti ir poromis!

Be abejo, galite žaisti ir stalo žaidimus, kadangi paprastai jie gali būti žaidžiami net ir trijų ar keturių porų. Visos šios veiklos yra dažnai propoguojamos įprastuose vakarėliuose, bet jos tobulai tinka ir porų vakarui Valentino dieną.

Tradicinė Valentino diena restorane ar SPA salone yra nesenstanti klasika, tačiau bėgant laikui,  užsinori ko nors naujo. Išbandykite vieną iš šių Dalinuosi.lt siūlomų idėjų ir suprasite, kad išlipti iš komforto zonos gali būti be galo smagu.