Superautomobilis, kurio nestabdo policija

Vilniaus gatvėse kelias dienas per savaitę siaučia mažutis superautomobilis. Prie dramblio kaulo spalvos Smart‘uko vairo sėdintys vairuotojai atlaidžiai žvelgia į miesto „bitutes“ ir smagiai moja besišypsantiems eismo dalyviams. Dailaus nykštuko savininkė Milda geriau nei bet kas kitas žino, koks malonumas yra vairuoti Smart‘ą, ir dalinasi juo su visais norinčiais.

„Mano automobiliukas yra pats geriausias visame mieste. Jis – manevringas, greitas, ir nors yra mažas, sėdi gana aukštai, todėl mažas visai nesijauti. Bet didžiausias privalumas, kad visur ir visada rasi vietos prisiparkuoti: gatvės pakraštyje gali sustoti tiek išilgai, tiek statmenai, o į mokamas aikšteles su užkardomis prasmunki pro buomo šoną,“ – džiaugiasi vilnietė.

Milda

Eksperimentus ir įvairias socialines iniciatyvas mėgstanti mergina nusprendė savo numylėtiniu pasidalinti vos tik sužinojusi apie Dalinuosi.lt. „Dirbu netoli nuo vietos, kur gyvenu, tad automobilis dažnai tiesiog stovi. Manau, kad tai nėra praktiška. Pažiūrėjau, kokios yra Smart‘ų kainos nuomos bendrovėse ir nusprendžiau, kad maniškis gali neblogai uždirbti. Nustačiau šiek tiek žemesnę kainą ir iki šiol jau turėjau penkias nuomas. Dvi rezervacijos padarytos ateinančioms savaitėms,“ – pasakoja Milda.

Vienas iš laimingųjų, pasinaudojusių nuomos iš privataus žmogaus privalumu, yra alytiškis Žilvinas: „Iš Mildos nusprendžiau nuomotis dėl geresnės kainos nei nuomos bendrovių ir netikėtai susiklosčius aplinkybėms atradau dar vieną didžiulį privalumą. Automobilį rezervavau penkioms dienoms, tačiau paskutinę dieną turėjau skubiai išvykti ir grąžinti sutartu laiku buvo labai problematiška. Paskambinau savininkei, paaiškinau situaciją ir ji maloniai sutiko palaukti, neimdama papildomo mokesčio už dienas, kai automobilis nebuvo naudojamas. Lietuvoje tokiu lanksčių nuomos bendrovių tikrai nėra“.

Milda

Bičiuliai, orelis šyla ir vis daugiau žmonių ieško, kur išsinuomoti ekonomišką automobilį už gerą kainą. Pasidalinkite saviškiais ir leiskite jiems uždirbti atostogoms.

Milda sėkmingai nuomoja, nes puikiai paruošė Smart‘o skelbimą. Leiskite Jums patarti.