Mergina pragyvena iš asmeninių daiktų nuomos

Dainora baigė teisės studijas Mykolo Riomerio universitete ir pradėjo dairytis, kur galėtų įsidarbinti. Iš Tauragės kilusi mergina norėjo rasti darbą pagal specialybę, tačiau tai pasirodė nelengva. Paieškos užtruko, pragyvenimui sostinėje reikėjo pinigų, o prašyti iš tėvų nesinorėjo. Apsukri mergina rado būdą, kaip užsidirbti.

„Jau daugiau nei keli mėnesiai pragyvenu iš daiktų nuomos. Ieškau patinkančio darbo, tačiau  rasti nėra lengva, tad džiaugiuosi, kad turiu pajamų, kurių užtenka išlaikyti save Vilniuje. Uždarbio, kurį gaunu nuomodama automobilį, stalo futbolą, slides, pačiūžas ir dar keletą daiktų, man visiškai užtenka pagrindiniams poreikiams patenkinti,“ – aiškina Dainora.

Dainora

Sužinojusi apie galimybę „įdarbinti“ asmeninius daiktus per nuomos platformą mergina nedelsdama ja pasinaudojo.

„Kai baigiau studijas, Dalinuosi.lt idėja pasirodė tikras išsigelbėjimas. Man patinka dalintis. Nedvejodama skolinu daiktus draugams, kas nereikalinga atiduodu. Šaunu, kad dabar galiu pasidalinti su dar didesniu žmonių ratu, ir net užsidirbti! Kai užsiregistravau, įkėliau automobilį ir pirmosios rezervacijos atsirado per kelias dienas. Išnuomojau savo „Renault Scenic“ beveik trims savaitėms ir uždirbau netoli tūkstančio litų,“ – prisimena tauragiškė.

Dainora_nuoma

Geriausiai „dirba“ automobilis, futbolo stalas ir žiemos sporto prekės

Paskatinta sėkmės mergina nusprendė išnuomoti ir daugiau daiktų, tačiau jie susilaukė skirtingo susidomėjimo.

„Iš pradžių į Dalinuosi.lt įkėliau per dvidešimt savo daiktų nuo garso aparatūros iki suknelių, tačiau ne visi tapo paklausūs. Dažniausiai žmonės nuomojasi automobilį, lagaminą, futbolo stalą ir žiemos sporto prekes – slides, pačiūžas. Dalį daiktų atsivežiau specialiai iš tėvų namų Tauragėje, kad galėčiau greitai pristatyti nuomininkui,“ – pasakoja Dainora.

Dainora

„Jausmas toks, lyg du draugai darytų vienas kitam paslaugą“

Mėgstanti bendrauti būsimoji teisininkė mielai pati nugabena daiktus pas nuomininkus ir džiaugiasi galimybe susipažinti su įdomiais žmonėmis.

„Kai turiu automobilį už papildomą mokestį pati pristatau daiktus. Žymiai ramiau nuomoti daiktą, kai susipažįsti su žmogumi ir matai, kad jis elgsis atsakingai. Jei sukeltų įtarimą, sandorį atšaukčiau. Be to, visad smagu pabendrauti gyvai. Kartą atvažiavau pasiimti futbolo stalo, bet vaikai buvo pametę kamuoliuką. Su jų mama ieškojome beveik valandą ir labai maloniai pasišnekučiavom. Ne kartą ilgėliau užsikalbėjome ir su kitais nuomininkais. Puiku, kad šiame dalinimosi procese nėra pardavėjas-klientas santykio. Jausmas toks, lyg du draugai darytų vienas kitam paslaugą,“ – dalinimosi privalumus vardija mergina.

Kitos sėkmės istorijos:

Studentas pramogoms užsidirba nuomodamas Mazda 323

Patikimi Kazanovos ir 400 Lt per 5 dienas