Jurgis Didžiulis dalijasi savo žiniomis apie fotografiją

Jurgis Didžiulis dalijasi savo žiniomis apie fotografiją

Kam tau DSLR fotoaparatas, jei turi puikią kamerą smartphone’e? Fotografiją suprasi pamatęs vieną vienintelę skaidrę, kurią Jurgis čia ir paaiškina.

Apie fototechniką – paprastais, visiems aiškiais žodžiais. Žmogiška ir kasdiene kalba: kaip veikia fotoaparatas, kaip šviesa keliauja per objektyvą.

 

 

Fotografija.

Norime prisidėti prie šios puikios meno išraiškos. Mes jau prisidedame prie fotografų jiems suteikdami technines galimybes. Ir tai žiauriai džiugina! Juk dar prieš keletą metų buvo daug sunkiau gauti ar išbandyti norimą objektyvą, stovą, blykstę ar net patį fotoaparatą. Dabar technika prieinama kiekvienam, o jos pasirinkimas… Wow, pasirinkimas iš daugiau nei 350 fototechnikos kategorijoje esančių daiktų.

Dirbame tam, kad pasirinkimas ne tik didėtų, technika būtų pigesnė, bet ir tam, kad eksperimentuoti su skolinta technika taptų tiek pat normalu kaip su savo.

Labai svarbu palaikyti įdėją ne tik kuriant sąlygas gauti daiktus, bet ir atsakant į kitokius, lygiai tiek pat svarbius klausimus: o kaip, o kas, o kodėl taip? Štai mūsų kabliukas, kuris yra tiek patogus, kiek tau reikia, nes gali pažiūrėti tai, ką paruošėme, o jei netiko, ką pamatei – pasakyk, kas būtų geriau ir naudingiau?

 

 

Taigi mūsų turinys – kol kas skirtas fotografijos pradžiamoksliams, bet turime aiškią viziją nueiti iki profesionalių sprendimų ir eksperimentų.

Tu pats padėsi sau, jei po video komentaruose brūkštelsi klausimą Jurgiui. Klauski apie fotografiją ir bus atsakyta!