Idėjos tobulam įmonės Kalėdiniam vakarėliui

Kalėdos artėja, tad įmonės jau pradeda planuoti savo vakarėlius! Jeigu šventėje nėra ką veikti, tikėtina, ji bus prasta, todėl būtina jos dalyviams sugalvoti kokios nors veiklos. Nepamirškite, kad šventei skirtų dalykų galima atsinešti ir iš namų. Tikriausiai daugelis įmonės darbuotojų savo namuose turi ir žaidimų konsolių, ir stalo žaidimų, o dideliame vakarėlyje geriausia organizuoti veiklą, kuri paskatintų kūrybą! Jeigu vis tik vakarėliui skirtų žaidimų neturite arba norite kokių nors netradicinių pramogų, daiktų nuomos platformoje Dalinuosi.lt galima rasti viską: nuo VR įrenginių iki projektorių ar stalo žaidimų.

Na, o turint tinkamus daiktus, galima nesunkiai sugalvoti ir daugybę įvairios veiklos:

„NBA“, „UFC“ arba „FIFA“ turnyras – naujoji klasika

Priklausomai nuo to, kokį sportą labiau mėgstate, turėdami „Xbox“ ar „PlayStation“, galite nesunkiai suorganizuoti „NBA“, „UFC“ ar „FIFA“ turnyrą. Tikriausiai panašius turnyrus galima rengti ir su kitais žaidimais, bet šie yra bene populiariausi didesnei kompanijai.

Stalo žaidimai – variantas nedidelėms įmonėms

Jeigu įmonės kolektyvas yra nedidelis, stalo žaidimai vakarėlio metu yra puiki idėja. Jeigu jūsų kompanijoje žmonių yra daugiau nei kelios dešimtys, vieno stalo žaidimo visiems kartu žaisti nepavyks, bet stalo žaidimai neabejotinai gali būti vienas iš pasirinkimų.

Stalo futbolo turnyras – mėgstantiems sportą

Stalo futbolas – ypatingas užsiėmimas, kadangi jis turi ir sporto, ir stalo žaidimų elementų. Tai reiškia, kad žaisdami stalo futbolą šventės dalyviai neabejotinai jaus verdančias emocijas, bet tuo pačiu per daug judėti, kaip reikia įprastame sporte, neteks.

Virtuali realybė – norintiems naujovių

Grįžkime prie kompiuterinių žaidimų. Tiesa, šįkart – prie kiek kitokių. Įprastu kompiuteriu jau sunkiai ką nustebinsi – daugelis juos turi savo namuose. Tuo tarpu virtualia realybe pasidžiaugti gali tikrai ne kiekvienas. Tad jūsų šventė gali būti puiki proga išbandyti kažką naujo. Be to, daugelį virtualios realybės žaidimų galima žaisti keliems asmenims, o ir stebėti juos žaidžiančius yra be galo smagu!

Karaokė – norintiems „nusirauti“

Tai yra užsiėmimas, galintis atgaivinti bet kurį vakarėlį! Svarbiausia yra tai, kad karaokei nėra būtina turėti ypatingos įrangos – paprastai pakanka tiesiog kompiuterio su internetu. Be abejo, jeigu šventė yra ypatinga, visada galima išsinuomoti ir specialią karaokės sistemą, kuri dar labiau pagerins jūsų patirtį!

Šokiai – kiekvieno vakarėlio simbolis

Savaime aišku, koks vakarėlis be šokių! Savaime aišku, jeigu tik yra gera nuotaika ir kompanija, šokiams net nebūtina įspūdinga aparatūra, o kartais net ir muzika! Tačiau jeigu norite tikrai paaštrinti pojūčius, siūlome išsinuomoti gerą garso aparatūrą, dūmų mašiną ir prietaisus šviesų efektams. Tai tikrai perkels jūsų šokių aikštelę į kitą lygį!

Filmų vakaras – svajojantiems apie ramybę

Visi esate pavargę nuo audringų vakarėlių, pasibaigiančių skaudančia galva ir išūžtomis ausimis? Išsinuomokite filmų „Netflix“ ar kitoje platformoje, susiraskite projektorių, spragėsių gaminimo mašiną ir pasidarykite ramų filmų vakarą. Vakarėliai nebūtinai turi būti trankūs – juk kartais smagiausia savoje kompanijoje pabūti ramiai!

Galiausiai – reikėtų nepamiršti, kad biuro šventės dalyviams įdomu ne tai, kiek pinigų išleidote ir kiek daug blizgučių panaudojote savo organizuojamame vakarėlyje. Geras vakarėlis nebūtinai turi būti prabangus ir daug kainuojantis – svarbiausia yra kokybiškos veiklos gausa, puiki nuotaika ir maloni kompanija!