Patikimi Kazanovos ir 400 Lt per 5 dienas

Artūras trejus metus ieškojo svajonių automobilio ir suradęs nepagailėjo solidžios sumos jam įsigyti. Tepalus pardavinėjantis vilnietis lepina savo transporto priemonę geriausia alyva ir reguliariais apsilankymais autoservise. Mylima Audi vyriškis nedvejodamas pasidalino su nepažįstamaisiais.

„Sutinki nuomininką ir matai, kas per žmogus. Gali dar paprašyti, kad pavairuotų, ir tada jau tikrai aišku. Sužinojęs apie Jūsų projektą iškart užsikrėčiau idėja. Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl apsimoka dalintis: daiktas nedulka kampe, suteiki džiaugsmo kitam žmogui ir šiek tiek uždirbi“, – vardija Artūras. Artūras

Per pirmąją nuomos savaitę Audi A4 uždirbo daugiau nei 400 litų, o automobilio savininkas turėjo progą susipažinti su maloniais žmonėmis.

„Du jaunuoliai važiavo į Panevėžį pas paneles. Sakė, kad bilietas į abi puses nežymiai pigiau kainuoja. Kodėl neaplankyti merginų su gražia mašina? Kitas vyriškis iš užsienio atvyko pas gimines ir nuomojosi keturioms dienoms. Kai grįžo, pavežiau jį iki oro uosto, sakė, kad vasarą vėl nuomosis“, – patirtimi dalinasi vilnietis.

Audi_A4_universalas

Artūro manymu nuomotis iš privačių žmonių apsimoka labiau nei iš nuomos bendrovių.

„Privatus žmogus kur kas labiau rūpinasi savo daiktu ir prižiūri, kad jis liktų funkcionalus. Nuomininkui taip pat maloniau imti iš gyvo žmogaus. Svarbu ir gerokai mažesnė kaina, nei siūlo nuomos kompanijos,“ – aiškina Audi A4 savininkas.