Nauja Dalinuosi.lt partnerystė paspartino nuomos procesą du kartus

Didžiausia daiktų ir automobilių nuomos platforma Dalinuosi.lt pradėjo bendradarbiavimą su elektronikos prekybos lyderiu Topo centru. Nuo šiol Dalinuosi.lt nariai gali išsinuomuotus daiktus pasiimti ir grąžinti Topo centro parduotuvėje Kaune. Kol kas ši paslauga veikia Savanorių pr. 205A esančioje parduotuvėje. Joje galima pasiimti ir grąžinti daugiau nei 50 daiktų: nuo tik šį rudenį pristatytų iPhone XS, … Continued

Canon EF 100-400mm apžvalga

Kaip jau turbūt pastebėjote, tarp Dalinuosi.lt nuomojamų daiktų atsirado nemažai naujos fototechnikos, o tiksliau – įdomių ir vertingų objektyvų. Vieną iš jų – dičkį Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM – davėme išbandyti fotografui Vadim Kozorez a.k.a. Rūstusis Brokolis ir paprašėme jo papasakoti savo įspūdžius.

Jurgis Didžiulis dalijasi savo žiniomis apie fotografiją

Kam tau DSLR fotoaparatas, jei turi puikią kamerą smartphone’e? Fotografiją suprasi pamatęs vieną vienintelę skaidrę, kurią Jurgis čia ir paaiškina. Apie fototechniką – paprastais, visiems aiškiais žodžiais. Žmogiška ir kasdiene kalba: kaip veikia fotoaparatas, kaip šviesa keliauja per objektyvą.