Vidinių žinučių sistema

Prieš kiekvieną sandorį būtina susisiekti su daikto savininku tiesiai iš daikto puslapio naudojantis vidinių žinučių sistema. Gavęs žinutę savininkas apie ją bus informuotas sms žinute ir laišku į jo nurodytą el. pašto adresą.

Savininkai, kuo greičiau atsakysite, tuo greičiau išnuomosite daiktą. Vienintelis mūsų prašymas – nesikeiskite kontaktais žinutėse. Kontaktus gausite, kai rezervuosite daiktus pasirinktoms dienoms. Norime užtikrinti sandorio kokybę bei dalinuosi.lt platformos veiklą, tad labai svarbu, kad jūs rezervuotumėte daiktus per kalendorių. Priešingu atveju jūsų veikla dalinuosi.lt platformoje bus apribota.

Dalinuosi.lt pasilieka teisę laikinai apriboti bendruomenės narių veiklą, jei jie keisis kontaktiniais duomenimis, įžeidinės kitus žmones, naudosis žinučių sistema LR įstatymams prieštaraujančiai veiklai.

Dalinuosi.lt pasilieka teisę perskaityti žinučių turinį, jeigu to reikalauja aplinkybės. Pvz:

  • Oficialiai reikalauja teisėsaugos institucijos.
  • Įvertinti nuomos sandorio būklę.
  • Išspręsti atsiradusį nesutarimą tarp daikto savininko ir nuomininko.
  • Dėl galimo taisyklių nesilaikymo.

Kitais atvejais jūsų asmeninės žinutės nėra skaitomos ir pokalbiai yra visiškai privatūs.

Kodėl reikia susirašinėti, o ne skambinti?

Nemaža dalis žmonių nemėgsta susirašinėjimo ir visada teikia prioritetą ir nori skambinti. Suprantame, kad yra situacijų, kai tokia galimybė būtų naudinga, tačiau to leisti negalime dėl 2 paprastų priežasčių:

  • Didžioji dalis savininkų yra privatūs asmenys. Šie asmenys turi savo darbus bei kitas veiklas ir norime, kad jie galėtų atsakyti žmonėms į klausimus jiems patogiu laiku. Skambučiai iš susidomėjusių asmenų į jų asmeninį telefoną reikalauja daug laiko.
  • Vidinių žinučių sistema užtikrina, kad sandoriai bus atlikti per dalinuosi.lt platformą. Komisinis mokestis mūsų platformai leidžia gyvuoti ir tobulėti, todėl prašome vartotojus nuomas atlikti būtent per ją.

Norime paskatinti vartotojus nebijoti bendrauti žinutėmis. Aiškiai formuluokite sakinius, užduokite visus rūpimus klausimus vienoje žinutėje ir greitai pastebėsite, kad toks variantas yra visiškai patogus. Platformoje laukti žinutės taip pat nereikia – gavus žinutę, būsite informuotas sms žinute.