Tapatybės patikrinimas: Smart-ID ir Creditinfo

Daiktų savininkai, per daikto skelbimo nustatymus, turi galimybę pasirinkti nuomoti savo daiktus tik vartotojams su patvirtinta asmens tapatybe. Tokiu atveju vartotojas turi patvirtinti savo tapatybę su Smart-ID ir tik tada galės išsiųsti nuomos užklausą. Patvirtindami savo tapatybę Jūs pateikiate platformai savo vardą, pavardę ir gimimo datą. Šie duomenys yra naudojami sudarant daikto nuomos sutartį.

Tais atvejais, kai daikto savininkas jam priklausančius daiktus nuomoja tik tiems vartotojams, kurių tapatybė yra patvirtinta, dalinuosi.lt papildomai tikrina potencialių nuomininkų kreditingumą UAB „Creditinfo Lietuva“ pagalba (t.y. mokėjimų istorija, vėlavimus atsiskaityti, turto areštų informacija, teisminės bylos, antstolių informacija ir kita). Kreditingumo tikrinimo tikslu tokio vartotojo asmens kodas yra perduodamas UAB „Creditinfo Lietuva“ ir jokia forma nesaugomas Dalinuosi.lt sistemoje. Tuo atveju, jeigu vartotojo kreditingumo rizika yra aukšta, dalinuosi.lt sistema neleidžia vartotojui išsiųsti užklausos ir išsinuomoti pasirinkto daikto. Vartotojų kreditingumo duomenys yra saugomi dalinuosi.lt sistemoje, tačiau nėra atvaizduojami (viešinami) jos vartotojams.

Norėdami patvirtinti tapatybę eikite į Mano informacija > Smart-ID. Jeigu nepavyksta patvirtinti tapatybės, greičiausiai jūsų Smart-ID paskyra yra Basic – skirta naudoti tik internetinei bankininkystei. Smart-ID programėlėje eikite į Naudotojo informacija ir pakeiskite paskyros lygį, tam, kad galėtumėte naudoti visoms e. paslaugoms, integruotoms į „Smart-ID“ tinklą.