Paskolinkite nenaudojamą kompiuterį vaikams

Kol medikai dėl mūsų visų kaunasi priešakiniame fronte, su iššūkiais susiduria ir mokyklos mokslo metus planuojama užbaigti nuotoliniu būdu. Problemų kyla ir todėl, kad mažiausiai 35 tūkst. vaikų savo namuose neturi kompiuterio ir interneto. 

Švietimo ir mokslo ministerija planuoja už beveik 10 mln. eurų įsigyti ir išnuomoti įrangos, tačiau jų užteks tik maždaug pusei vaikų. Be to, nemaža pirkimo dalis teks interneto įrangai ir ryšio paslaugoms apmokėti. 

Iniciatyva “Mokykla Namuose” kviečia ne tik verslus, bet ir žmones prisidėti šiuo metu nenaudojamais kompiuteriais su vaizdo kamera arba planšetiniais kompiuteriais. Jie bus grąžinami po 3 mėnesių, jeigu savininkai to pageidaus. Dalinuosi.lt suteikia savo platformą patogiam technikos registravimui ir stengsis padėti surinkti bei patikrinti kompiuterius prieš paskolinant juos vaikams.

Kompiuterius norintys paskolinti arba padovanoti geradariai po registracijos parašykite info@dalinuosi.lt arba žinutę mūsų Facebooke ir mes patvirtinsime jūsų tapatybę greičiau. Tai sutaupys kelias brangias jūsų minutes. Ačiū už gerus darbus!

Kaip paskolinti kompiuterį?

  1. Spauskite čia
  2. Patvirtinkite el. pašto adresą bei telefono numerį.
  3. Įkelkite daiktą. Kategorija: Mokykla namuose. 
  4. Aprašyme įrašykite daiktų vienetų skaičių.
  5. Nuomos kainą nustatykite 0€.
  6. Atsiėmimo informacijos langelyje įrašykite „bus paskelbta“.